22124.
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Sinka István: Hontalanok útján. Versek. Bp., 1943, Magyar Élet (Sylvester-ny.), 148 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, , kiadói sérült papír védőborítóban, kissé laza fűzéssel, kissé sérült, kiadói papír védőborítóban.