21833.
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
Kolb Jenő: Régi játékkártyák. Magyar és külföldi kártyafestés, XV-XIX.század. Összeáll. és magyarázó szöveggel ellátta - -. 80 színes hasonmással. Hungária Könyvek 6. Bp., 1939, Hungária-ny., 78+6 p. Első kiadás. Lapszámozáson belül egészoldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, szakadt, hiányos kiadói illusztrált papír védőborítóban. A név, és a számozás hiányzik.