22224.
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Berzsenyi Dániel munkái. Magyar művészek rajzaival. Sajtó alá rend.: Bánóczi József. Bevezetéssel ellátta: Váczy János. Magyar Remekírók Képes Könyvtára 8. köt. Bp., [1902], Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 2 sztl. lev.+ 1 (címkép) t.+ III+(1)+344 p.+ 12 (egyszínnyomatú képek) t. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott.