Books: Other languages

Number of items: 22

[Vanel, Claude]: La France Galante, ou Histoires Amoureuses de la Cour. Tome Premier. Nouvelle edition. Cologne, 1695, Pierre Marteau, 2+288 p. Francia nyelven. Kopott kartonált papírkötésben, kopott borítóval.
21502.

20 000 HUF
54,20
62,50

Burnet, Gilbert: Memoires pour servir a L'histoire de la Grande-Bretagne [...]. 1735. Kartonált kötés, kopottas állapotban.
21503.

8 000 HUF

21504.

6 000 HUF

21505.

4 800 HUF
13,01
15,00

Timur Vermes: Look Who's back. A szerző, Timur Vermes (1967-) író, újságíró által DEDIKÁLT példány! Translated from the German by Jamie Bulloch. London, 2014, Maclehose Press - Quercus. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben.
21506.

4 000 HUF

21507.

4 000 HUF

Guiffart A.: Travaux Maritimes Paris, 1911. O. Doin et fils,  X-358pp-XII Kiadói egészvászon kötésben
21508.

4 000 HUF

21509.

3 800 HUF
10,30
11,88

21510.

3 800 HUF
10,30
11,88

Reinke, Anna: Schön Ellen. Stuttgart, Verlag von Emil Barth. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21511.

3 600 HUF
9,76
11,25

21512.

2 400 HUF

Il Parnasso Italiano continuato: L'Orlandi inamorato di Matteo Maria Boiardo; Le Rime di Michelagnolo Buonarroti; La Secchia Rapita di Alessandro Tassoni; il de Camerone di Giovanni Boccacio. Lipsia [Lipcse], 1833, Ernesto Fleischer, 1 (címkép) t. +2 (címlap) +XVI+296+2;+VI+36;+XXI+1+60;+LVI+260+6 p. Olasz nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, foxing foltos lapokkal, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
21513.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF