Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 196

Dr. Konkoly-Thege Miklós: A nagytagyosi Meteorologiai Obszervatorium évi jelentése II. füzet. Bp., 1909. 56p. Kiadói papírkötés, ragasztott gerinc, kopottas állapotban.
20785.

6 000 HUF

Kadić Ottokár: A Szeleta-barlang kutatásának eredményei. A M. Kir. Földtani Intézet Évkönyve XXIII. köt. 4. füzet. (Bp., 1915, Franklin-ny.), (5) p.+ 152-278 p.+ 8 t. (ebből 4 kihajtható) + III-VIII p. Átkötött, modern műbőr-kötésben, a címlap kissé sérült, az utolsó lap sérült, javított, egyébként jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
20786.

5 000 HUF

Felhőkönyv. (A nemzetközi felhőkönyv kis magyar kiadása.)    Bp. 1941 (Sárkány ny.) IV, 47 l. (szöveg), 83 l. (nagyrészt színes felhőképek). /A... m. kir. Orsz. Meteorológiai és Földmágnességi Intézet kisebb kiadványai. Új sorozat 12./ Kiadói egészvászon-kötésben, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel,
20787.

5 000 HUF

Alexander von Humboldt: Kosmos. III-IV. Band. Entwurf einer physischen Weltbeschreibung.[Egybekötve.] Stuttgart,én.,Verlag der J. G. Gotta'schen, 4+466+4+575 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a borítón címkével, a címlapon címkékkel.
20788.

5 000 HUF

Emich Gusztáv: A kis lepkegyűjtő. A lepkészet rövid kézikönyve, különös tekintettel a Magyarországon s főleg Buda-Pest környékén előforduló lepkefajokra és gyűjtésökre. Pest, 1868, Emich Gusztáv. REPRINT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20789.

5 000 HUF

Keller Konrád: A tenger élete. Bp., 1897, Kir. M. Természettudományi Társulat, XV+699+5 p.+ X (kromolitográfiák) t. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal, és színes, litografált képtáblákkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, kopott, kissé borítóval, foltos lapokkal.
20790.

5 000 HUF

Czirbusz Géza: Anthropo-Geograafia. I. rész: Föld felületi formáinak hatása. Bp., 1915., Franklin, 127 p. Átkötött félvászon-kötésben.
20791.

5 000 HUF

Heller Ágost: A physika története a XIX. században. I-II. köt. Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a névbejegyzéseivel és ceruzás aláhúzásaival. Bp., 1891-1902, Kir. M. Természettudományos Társulat, XI+574+2 p.; VIII+488 p. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítóval.
20792.

4 800 HUF
13,01
15,00

20793.

4 800 HUF
13,01
15,00

Vörös Mária Nyemirovszkaja: Az orosz energiagyógyászat nagykönyve. Bp., 2020, Angyali Menedék. CD-rommal. Kiadói kartonált papírkötés.
20794.

4 800 HUF
13,01
15,00

Robert Carola - John P. Harley - Charles R. Noback: Human Anatomy and Physiology London, 1990. Mr. Graw-Hill Kartonált papírkötésben. 925 + 30 + 38 p. .
20795.

4 800 HUF
13,01
15,00

Viselkedésökológia. Modern irányzatok. Szerk.: Barta Zoltán - Liker András, Székely Tamás. Bp., 2002, Osiris. Kiadói kartonált papírkötések, karcos borítóval.
20796.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF