20855.
Books: Natural sciences, Medicine
500 HUF
1,36 EUR, 1,56 USD
W. F. Durand: Aerodynamics Theory. Vol. V. Divisons N-O. Editor-in-Chief: - -. Würzburg, én., H. Stürtz A. G., III-XVIII+347 p. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, címlaphiánnyal, régi bélyegézsekkel.