Available
Add to cart Remove
20866.
Books: Natural sciences, Medicine
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Novobátzky Károly: A relativitás elmélete. Bp., 1963., Tankönyvkiadó. 2., javÃtott kiadás változatlan utánnyomása. Megjelent 2100 példányban. Kiadói félvászon-kötés, javÃtott, sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.