Available
Add to cart Remove
20891.
Books: Natural sciences, Medicine
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Dr. Weninger Antal: Orvos a lélekért. Bp., Vörösváry Kiadóvállalat. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.