19449.
Books: Law
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Kereskedelmi jog. A hiteljog minden ágára kiterjedő folyóirat. Főszerkesztő: Bubla Ferenc. XXIII évf. 1-11. sz. és XXIV évf. (1927) 1-11. sz. + Kereskedelmi jog. A hiteltörvények minden ágára kiterjedő folyóirat. Főszerkesztő: Grecsák Károly. Felelős szerkesztő: Bender Béla. V. évf. (1908), 1-24. sz.. Félvászon kötésekben, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzőkkel, 1908., évi kötet gerince sérült, 1927. évi kötet borítója sérült.