Könnyek könyve. 1940-1945 mártírjai emlékére a Pécsi Izraelita Hitközség. Pécs, é.n., Novák-ny., 79+[1] p. Kiadói zsinórfűzéses egészvászon-kötés, kopott borítóval, néhány lap széle ragasztott.
1906-1908 Staat auf Hoffnung. Zeitschrift für die Mission der Kirche an Israel. Német nyelvű izraelita folyóirat 5 db füzete. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel. + Friede über Israel! III. Jahrg. Nr. 4. Dezember 1906. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban.
Edward van Voolen: Jüdische Kunst und Kultur. München,2006,Prestel,191+1 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Magyar zsidó lexikon. Szerk.: Ujvári Péter. Bp., 1929, Zsidó Lexikon (Pallas-ny.), 8 sztl. lev.+ 1028 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopással
[Herzl Tivadar (1860-1904)] Theodor Herzl: Zionistische Schriften. Herausgegeben von Prof. Dr. Leon Kellner. Berlin, 1920, Jüdischer Verlag, 376 p. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, szétváló borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.