Books: Judaica

Number of items: 41

Könnyek könyve. 1940-1945 mártírjai emlékére a Pécsi Izraelita Hitközség. Pécs, é.n., Novák-ny., 79+[1] p. Kiadói zsinórfűzéses egészvászon-kötés, kopott borítóval, néhány lap széle ragasztott.
21344.

2 000 HUF

21345.

2 000 HUF

Rapcsányi László: Jeruzsálem. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21346.

2 000 HUF

Rapcsányi László: Jeruzsálem. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21347.

2 000 HUF

Orbán Ferenc: Magyarország zsidó emlékei, nevezetességei. Bp., 1991, Panoráma. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21348.

2 000 HUF

Teljes héber-magyar machsor három kötetben. Ünnepi imádságok zsidók számára. II. kötet. Bp., Schlesinger. Egészvászon kötés, jó állapotban.
21349.

2 000 HUF

1906-1908 Staat auf Hoffnung. Zeitschrift für die Mission der Kirche an Israel. Német nyelvű izraelita folyóirat 5 db füzete. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel. + Friede über Israel! III. Jahrg. Nr. 4. Dezember 1906. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban.
21350.

1 800 HUF

Israels Gebete. 1943, Jüdischer Gebetbuch-Verlag Basel. + Ünnepi imádságok I-II. Bp., Schlesinger. Kiadói kartonált és egészvászon kötés, viseltes állapotban.
21351.

1 800 HUF

Edward van Voolen: Jüdische Kunst und Kultur. München,2006,Prestel,191+1 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21352.

1 800 HUF

Magyar zsidó lexikon. Szerk.: Ujvári Péter. Bp., 1929, Zsidó Lexikon (Pallas-ny.), 8 sztl. lev.+ 1028 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopással
21353.

1 800 HUF

Flavius, Josephus: A zsidók története (XI-XX. könyv). Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21354.

1 600 HUF

[Herzl Tivadar (1860-1904)] Theodor Herzl: Zionistische Schriften. Herausgegeben von Prof. Dr. Leon Kellner. Berlin, 1920, Jüdischer Verlag, 376 p. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, szétváló borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
21355.

500 HUF
1,36
1,56

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF