21322.
Books: Judaica
13 000 HUF
Szabolcsi Miksa (szerk.): A zsidók egyetemes története 6 kötetben. Graetz nagy műve alapján és különös tekintettel a magyar zsidók történetére. Függelék: A magyar zsidók története. Kohn Sámuel könyve nyomán összeáll.: Sebestyén Károly. 1-6. köt. Bp., 1906-1908, Phönix Irodalmi Rt. Kiadói aranyozott, szecessziós félvászon-kötés, változó állapotban, több kötet sérült gerinccel, helyenként sérült, koszos, foltos lapokkal, de a lapok többsége jó állapotban.