20745.
Books: Hunting
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Oberländer, Carl (Rehfus-Oberländer): Die Dressur und Führung des Gebrauchschundes. [A munkakutya kiképzése és gondozása.] Neudamm, 1907, J. Neumann, VIII+416+8 p. Sechste Auflage. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón apró kopásnyomokkal.