19614.
Books: History
500 HUF
1,36 EUR, 1,56 USD
Wilhelm Adolph Becker: Gallus oder römische Scenen aus der Zeit Augusts. 1-2. Theile. Zur genaueren Kenntniss des römischen Privatlebens. Neu Bearbeitet von Hermann Göll. Berlin, 1880-1881, S. Calvary & C., 2+XIV+232 p.;VIII+462 p. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítókkal, az egyik kötet címlapja restaurált.