Watches

Number of items: 111

12317.

320 000 HUF
867,21
1 000,00

12318.

220 000 HUF
596,21
687,50

12319.

140 000 HUF
379,40
437,50

12320.

180 000 HUF
487,80
562,50

12321.

130 000 HUF
352,30
406,25

12322.

110 000 HUF
298,10
343,75

Glashütte Marine ezüst (Ag) zsebóra szép állapotban, működik d 50 mm
12323.

90 000 HUF
243,90
281,25

Omega Seamaster női karóra, mechanikus, pontosan jár, bőr szíjjal, karcokkal, d: 22mm
12324.

60 000 HUF
162,60
187,50

Omega Ladymatic női karóra, mechanikus, működik, sérült üveggel, d:2cm
12325.

60 000 HUF
162,60
187,50

Raymond Weil női karóra, quartz, aranyozott fém szíjjal, napkijelzéssel, 3x2,5 cm
12326.

16 000 HUF
43,36
50,00
10

Jaeger elektromechanikus fali óra. Műgyanta testtel. Jelzett, máködik 36 cm
12327.

44 000 HUF
119,24
137,50

12328.

60 000 HUF
162,60
187,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF