12283.
Sculptures, statuettes, plaques
44 000 HUF
119,24 EUR, 137,50 USD
Medgyessy Ferenc (Debrecen, 1881 ? Budapest, 1958): Pihenő legény. 1960, engóbozott kerámia, jelzett, kopással, m: 22,5 cm