https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 31

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Vegyes kotta tétel, 4 db: Bágya András és G. Dénes György: Csini baba, Portugál szerenád, Melletted nincsenek hétköznapok..., Caracas (Ananász), közte foltos, egy-két sarkon kis sérüléssel.
1
17802.

Vegyes kotta tétel, 4 db: Bágya András és G. Dénes György: Csini baba, Portugál szerenád, Melletted nincsenek hétköznapok..., Caracas (Ananász), közte foltos, egy-két sarkon kis sérüléssel.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Kyriale sive ordinarium missae missa pro dfunctis [...]. Duesseldorf, L. Schwann. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapélek, gerinc sérült, kopottas állapotban.
1
17803.

Kyriale sive ordinarium missae missa pro dfunctis [...]. Duesseldorf, L. Schwann. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapélek, gerinc sérült, kopottas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
ca 1800 Hangnemek, hangjegyek és akkordokat bemutató tábla. Rézmetszet. 40x27 cm
1
17804.

ca 1800 Hangnemek, hangjegyek és akkordokat bemutató tábla. Rézmetszet. 40x27 cm

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
1
 
Vegyes kotta tétel, összesen 22 db
1
17805.

Vegyes kotta tétel, összesen 22 db

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Vegyes kotta tétel, 5 db, közte Bartók Béla: Román népi táncok (Jocuri poporale romanesti), Lehár Ferenc: Cigányszerelem, stb. Változó állapotban.
1
17806.

Vegyes kotta tétel, 5 db, közte Bartók Béla: Román népi táncok (Jocuri poporale romanesti), Lehár Ferenc: Cigányszerelem, stb. Változó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Vegyes zenei témájú könyv tétel, 5 db: Tóth Aladár - Szabolcsi Bence: Mozart élete és művei.; Kornstein Egon: Beethoven vonósnégyesei.; Romain Rolland: Zenei miniatürök. Ford.: Benedek Marcell.; Hans Wagner-Schönkirch - Alexander Goldinger: Theoretisch-praktische Musik- u. Harmonielehre für den Unterricht an Lehrerbildungsanstalten, Konservatorien, Volkshochschulen und Musikschulen aller Art.; R.-Aloys Mooser (szerk.): Dissonances. Revue musicale indépendante. No. 5. Változó állapotban.
1
17807.

Vegyes zenei témájú könyv tétel, 5 db: Tóth Aladár - Szabolcsi Bence: Mozart élete és művei.; Kornstein Egon: Beethoven vonósnégyesei.; Romain Rolland: Zenei miniatürök. Ford.: Benedek Marcell.; Hans Wagner-Schönkirch - Alexander Goldinger: Theoretisch-praktische Musik- u. Harmonielehre für den Unterricht an Lehrerbildungsanstalten, Konservatorien, Volkshochschulen und Musikschulen aller Art.; R.-Aloys Mooser (szerk.): Dissonances. Revue musicale indépendante. No. 5. Változó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Baker's Biographical Dictionary of Musicians. Fourth Edition. Revised and Enlarged. New York, 1940, G. Schirmer, [16]+1298 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
1
17808.

Baker's Biographical Dictionary of Musicians. Fourth Edition. Revised and Enlarged. New York, 1940, G. Schirmer, [16]+1298 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1913 Karlsbad, német nyelvű koncert prospektusok, kb. 10 db, közte sérült, 1-2 hátoldalán egykorú családi levelezéssel..
1
17809.

1913 Karlsbad, német nyelvű koncert prospektusok, kb. 10 db, közte sérült, 1-2 hátoldalán egykorú családi levelezéssel..

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1909-1944 5 db Karácsonyi Album kottafüzet + egy régi kottafüzet
1
17810.

1909-1944 5 db Karácsonyi Album kottafüzet + egy régi kottafüzet

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 
cca 1900 Meissen okarina, jelzett, ütődéssel, h: 18 cm
1
17811.

cca 1900 Meissen okarina, jelzett, ütődéssel, h: 18 cm

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
1921-23 Karácsonyi kotta kolligátum, : Bárd Karácsonyi Albuma 1922-23, Rózsavölgyi album. Karácsony 1921-1922, a 2. album hátsó borítója hiányzik, foltos.
1
17812.

1921-23 Karácsonyi kotta kolligátum, : Bárd Karácsonyi Albuma 1922-23, Rózsavölgyi album. Karácsony 1921-1922, a 2. album hátsó borítója hiányzik, foltos.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
11 db nótás könyv és kotta (Magyar Kórus, Bárdos Lajos: Második mise, Hajnalozó, stb.)
1
17813.

11 db nótás könyv és kotta (Magyar Kórus, Bárdos Lajos: Második mise, Hajnalozó, stb.)

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment