17543.
Military
2 400 HUF
Henter János (1922-1972): 12 db rajz, karikatúra, portré, többségében a dieppei és sinzigi hadifoglytáborokból a fogvatartottakról, őrökről, 1945. Klf. technikák, papír. Jelzett. Részben sérült. 18,5x13,5 és 29,5x21 cm közötti méretekben.