16208.
Historical documents, manuscripts
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
1929 Takarékpénztárak és Bankok Egyesülete előjegyzési napló az 1929. évre. Benne korabeli reklámokkal. Korabeli aranyozott félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, benne számos korabeli ceruzás bejegyzéssel.