16204.
Historical documents, manuscripts
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
1926 ,,A Fészek Kármán Aladár Ő Nagyságát tisztelettel meghívja 25 éves fennállásának ünnepére". (Az 1901-ben alakult Fészek Művészklub által kiadott meghívó/alkalmi grafika Kármán Géza Aladár (1871-1939) építész részére). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 29x21,5 cm, keret: 36,5x27,5 cm