Frames

Number of items: 11

Ernst Otto: Falkavadászat. Nyomat, üvegezett keretben 32x24 cm Fa keret 46x37 cm
13650.

1 000 HUF

Hamilton - Bartolozzi: The morning. Litográfia, papír. XIX. sz. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 28x36 cm / 42x52 cm
13651.

2 000 HUF

Hamilton - Bartolozzi: Night. Litográfia, papír. XIX. sz. Jelzett. Kissé sérült Üvegezett fa keretben. 28x36 cm / 42x52 cm
13652.

2 000 HUF

Hamilton - Bartolozzi: Night. Litográfia, papír. XIX. sz. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 28x36 cm / 42x52 cm
13653.

2 000 HUF
15

Hamilton - Bartolozzi: The evening. Litográfia, papír. XIX. sz. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 28x36 cm /42x52 cm
13654.

2 000 HUF

Dekoratív képkeret, nyomattal. Belső méret 30x40 cm
13655.

4 000 HUF

Bronz támasztható asztali képkeret, m: 15 cm
13656.

4 000 HUF
14

Dekoratív blondel képkeret. Belső méret 35x45 cm, minimális sérüléssel
13657.

5 000 HUF

4 darab képkeret, 40x32 cm alatt
13658.

4 000 HUF

Blondel képkeret, üvegezett, 33x27 cm
13659.

3 600 HUF
9,76
11,25

Blondel képkeret, üvegezett, 32x28 cm
13660.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF