16345.
Engravings
10 000 HUF
cca 1914-1916 Habsburg császári és király család, rajta I. Ferenc József, Károly főherceg, trónörökös (IV. Károly), Zita főhercegné, Otto főherceg, Mária Valéria főhercegnő, Ferenc Salvator főherceg, Lipót bajor királyi herceg és mások, papír, litográfia, üvegezett fa keretben, 39x50, keret: 43x55 cm