Art-ceramics

Number of items: 244

12000.

460 000 HUF
1 246,61
1 437,50

Gorka Lívia (1925 - 2011): Türkiz alapon madaras falitál. Mázas kerámia, 3 támasztólábbal, jelzett, 26x25 cm
12001.

36 000 HUF
97,56
112,50
9

Zsolnay pirogránit mályva alapszínű váza. Jelzett, hibátlan, m: 11 cm
12002.

28 000 HUF
75,88
87,50

Garányi József (Budapest, 1928 - Budapest, 2015): Nőalak. Kézzel formált, mázas kerámia. Alján jelzett: masszába karcolt Garányi V/3. pl. Fejénél kis sérüléssel, m: 19 cm
12003.

20 000 HUF
54,20
62,50

Lloyd Kerámiaipari Rt. Romhány art deco narancssárga váza, jelzett, szájánál repedésvonallal, m: 31 cm
12004.

20 000 HUF
54,20
62,50

Kornfeld János: Iparművész váza. Jelzett, hibátlan, m: 33 cm
12005.

12 000 HUF

Váza, többszínű irizáló mázakkal festett, sorszámmal jelzett, hibátlan 16 cm
12006.

9 000 HUF
24,39
28,13

Szilke. Alföld, 20. sz. eleje, sérüléssel, m: 23 cm
12007.

7 500 HUF
20,33
23,44

Szilke. Sárospatak, cca 1900, kopással, m: 16 cm
12008.

5 000 HUF
10

12009.

20 000 HUF
54,20
62,50

Gorka Lívia (1925-2011): Gombos váza. Jelzett, kis pattogzással és egy erős mázrepedésvonallal, d: 12 cm, m: 8,5 cm
12010.

20 000 HUF
54,20
62,50

12011.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF