https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 729

Auction is over! Item soon called at the auction hall
ca 1880-1900 4 db nagy csoportkép fotó, némelyik feliratozott Zólyom, stb 33x26 cm
1
17392.

ca 1880-1900 4 db nagy csoportkép fotó, némelyik feliratozott Zólyom, stb 33x26 cm

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 
ca 1940 Fotós hagyaték, gyűjtemény. egy nagy filmtekercs tartó dobozban, több száz kép, negatív: művészi fotók, strand fotók vegyesen, némelyik albumban, sok diakép és negatív.
1
17393.

ca 1940 Fotós hagyaték, gyűjtemény. egy nagy filmtekercs tartó dobozban, több száz kép, negatív: művészi fotók, strand fotók vegyesen, némelyik albumban, sok diakép és negatív.

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
7
 
Dali, Salvador (1904-1989) katalán - spanyol szürrealista festőművészről eltérő időben készült felvételek, 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 15x21 cm
1
17394.

Dali, Salvador (1904-1989) katalán - spanyol szürrealista festőművészről eltérő időben készült felvételek, 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 15x21 cm

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
1
 
cca 1929 Moholy-Nagy László (1895-1946) magyar - amerikai fotográfus kollázsai, 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
1
17395.

cca 1929 Moholy-Nagy László (1895-1946) magyar - amerikai fotográfus kollázsai, 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm

 
Sold
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
1
 
Doktorics/Doktorits/Doctorovics Benő (1879-1958) gépészmérnök, feltaláló családi fotóhagyatéka, többségében portrék és csoportképek, össz. kb. 60 db. Kisebb részben keményhátú fotók, többségében fotólapok. Keményhátú fotók neves budapesti műteremből (Erdélyi és Goszleth) és egy ritka "Rákos-forma" (Rákos ezelőtt Kozmata). Néhány kevés darabon Doktorics/Doktorits/Doctorovics Benő autográf aláírásával. 8x4,5 és 20,5x11 cm közti méretekben. Kisebb méretű kartondobozban
1
17396.

Doktorics/Doktorits/Doctorovics Benő (1879-1958) gépészmérnök, feltaláló családi fotóhagyatéka, többségében portrék és csoportképek, össz. kb. 60 db. Kisebb részben keményhátú fotók, többségében fotólapok. Keményhátú fotók neves budapesti műteremből (Erdélyi és Goszleth) és egy ritka "Rákos-forma" (Rákos ezelőtt Kozmata). Néhány kevés darabon Doktorics/Doktorits/Doctorovics Benő autográf aláírásával. 8x4,5 és 20,5x11 cm közti méretekben. Kisebb méretű kartondobozban

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
Óriási fotó tétel egy cipősdoboznyi régi és modern fotó, fotólap ca 1890-1960 több száz darab, sok érdekességgel: katonai, városképes, stb
1
17397.

Óriási fotó tétel egy cipősdoboznyi régi és modern fotó, fotólap ca 1890-1960 több száz darab, sok érdekességgel: katonai, városképes, stb

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
9
 
Kb 50 db vizitkártya és kabinetfotóból álló tétel, benne sok érdekes műtermmel az 1860-as évektől vegyes állapotban
1
17398.

Kb 50 db vizitkártya és kabinetfotóból álló tétel, benne sok érdekes műtermmel az 1860-as évektől vegyes állapotban

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
cca 1940 Régi családi fotóalbumok főként gyerekeket ábrázoló fotókkal, 2 albumban összesen kb. 230 db beragasztott fotóval, sérült borítóval, 19x27,5 cm
1
17399.

cca 1940 Régi családi fotóalbumok főként gyerekeket ábrázoló fotókkal, 2 albumban összesen kb. 230 db beragasztott fotóval, sérült borítóval, 19x27,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
cca 1930 3 darab táblafotó + egy csoportkép, 16x22 cm
1
17400.

cca 1930 3 darab táblafotó + egy csoportkép, 16x22 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1870-1880 Régi, dekoratív bőrkötésű fotóalbum, benne összesen 25 db keményhátú fotóval (vizitkártyák), mind neves személyeket ábrázolnak: uralkodók, politikusok, tábornokok, írók, költők, filozófusok, stb. (köztük több grafikák után készült fényképpel); az album sérült, hiányzó gerinccel, szétvált borítóval, 27x21,5x5,5 cm
1
17401.

cca 1870-1880 Régi, dekoratív bőrkötésű fotóalbum, benne összesen 25 db keményhátú fotóval (vizitkártyák), mind neves személyeket ábrázolnak: uralkodók, politikusok, tábornokok, írók, költők, filozófusok, stb. (köztük több grafikák után készült fényképpel); az album sérült, hiányzó gerinccel, szétvált borítóval, 27x21,5x5,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
17 000 HUF
46,07
EUR
,
53,13
USD
Number of bids:
0
 
ca 1920-1960 Vegyes fotó tétel, benne régi képektől a modern iskolai tablókig, vegyes méretben
1
17402.

ca 1920-1960 Vegyes fotó tétel, benne régi képektől a modern iskolai tablókig, vegyes méretben

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
1
 
1930 A Budapest Cipész mesterek szakegyesületének alapító és vezető tagjai. Nagy méretű tabló kartonon 33x25 cm
1
17403.

1930 A Budapest Cipész mesterek szakegyesületének alapító és vezető tagjai. Nagy méretű tabló kartonon 33x25 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment