https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 729

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1935-1938 Dulovits Jenő (1903-1972): Lánchíd, Budapest, hátoldalon feliratozott fotó, 23×17 cm
1
16702.

cca 1935-1938 Dulovits Jenő (1903-1972): Lánchíd, Budapest, hátoldalon feliratozott fotó, 23×17 cm

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
4
 
1945 Szendrő István (1908-2000): Balerina felhők alatt, hátoldalon pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 23,5×16,5 cm
1
16703.

1945 Szendrő István (1908-2000): Balerina felhők alatt, hátoldalon pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 23,5×16,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
1945 Szendrő István (1908-2000): Budapest, Győri út és Csörsz utca sarka, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 16,5×23,5 cm
1
16704.

1945 Szendrő István (1908-2000): Budapest, Győri út és Csörsz utca sarka, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 16,5×23,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
1945 Szendrő István (1908-2000): Budapest, ostrom után a Déli pályaudvar környéke, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 16,5×23,5 cm
1
16705.

1945 Szendrő István (1908-2000): Budapest, ostrom után a Déli pályaudvar környéke, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 16,5×23,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
cca 1940 Szendrő István (1908-2000): Erdély, Inatelki népviselet, hátoldalon pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 23,5×16,5 cm
1
16706.

cca 1940 Szendrő István (1908-2000): Erdély, Inatelki népviselet, hátoldalon pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 23,5×16,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
ca 1930 Orphanidesz János (1876-1939): Kápolna Vecsera bárónő temetőjéből jelzett vintage fotóművészeti alkotás, művészfólián másolva, ezüst zselatinos fotópapíron, képméret 17x25 cm, papírméret 25x36 cm
1
16707.

ca 1930 Orphanidesz János (1876-1939): Kápolna Vecsera bárónő temetőjéből jelzett vintage fotóművészeti alkotás, művészfólián másolva, ezüst zselatinos fotópapíron, képméret 17x25 cm, papírméret 25x36 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
1934 Orphanidesz János (1876-1939): Alpokban sífutók. jelzett vintage fotóművészeti alkotás, művészfólián másolva, ezüst zselatinos fotópapíron, képméret 17x23 cm, papírméret 28x38 cm
1
16708.

1934 Orphanidesz János (1876-1939): Alpokban sífutók. jelzett vintage fotóművészeti alkotás, művészfólián másolva, ezüst zselatinos fotópapíron, képméret 17x23 cm, papírméret 28x38 cm

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
1
 
G. Szántó András (1937-2002): Szobor. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38x26,5 cm
1
16710.

G. Szántó András (1937-2002): Szobor. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38x26,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm
1
16711.

Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Engi László: Házmúzeum, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×27,5 cm
1
16712.

Engi László: Házmúzeum, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×27,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Balás István (1945- ): Üvegajtó. művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm
1
16713.

Balás István (1945- ): Üvegajtó. művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Balás István (1945- ): Kirakat, modern negyed, művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm
1
16714.

Balás István (1945- ): Kirakat, modern negyed, művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment