Photo Number of items: 729
3435997
16896
515
Photo
ca 1890 Abbazia, Quaranero Keményhátú kabinetfotó Stengel. 16x11 cm
4 000 HUF
3420416
16897
515
Photo
cca 1900 Sárospataki vár, kartonra kasírozott fotó, hátoldalon Wieser Miklós pecsétjével, kartonon kopásnyomokkal, 8×11 cm
1 800 HUF
3229746
16898
515
Photo
1961 Vegyes erdélyi fotó tétel, közte az aradi vesztőhelyről, össz.: 7 db, 6×9 cm
1 800 HUF
3474637
16899
515
Photo
1938 Tihany, megemlékezés a IV. Károly kálváriánál, fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett, 11,5x17,5 cm
2 800 HUF
3462338
16900
515
Photo
cca 1970-1980 Pretoria, Dél-Afrikai Köztársaság, 6 db sajtófotó, MTI Külföldi Képszolgálat, a hátoldalon feliratozva, vegyes állapotban, 18x13 cm
3 000 HUF
3482478
16901
515
Photo
cca 1875 Borostyánkő várának felvétele, kartonon, 9x15,5 cm
5 000 HUF
3462167
16902
515
Photo
1926 Nagy József étterme, Kolozsvár, 10x15 cm
9 000 HUF
3475269
16903
515
Photo
1909. április 2. Veszprémi házak a tűzvész után, Müllner János felvétele, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm
2 000 HUF
3456812
16904
515
Photo
2 800 HUF
3456626
16905
515
Photo
cca 1895 Drezda (Dresden), leporelló 20 db keményhátú fotóval, Römmler & Jonas, Dresden, díszes egészvászon-borítóval, kisebb ázásnyomokkal, a leporelló több részre vált, egyenként: 10,5x16,5 cm
3 000 HUF
3211522
16906
515
34000
Photo
34 000 HUF
3278570
16907
515
24000
Photo
cca 1890 Biskra et ses environs 12 fotót tartalmazó leporello. Aranyozott egészvászon kötésben 16x11 cm cca 1890 Biskra et ses environs leporello containing 12 photos. Gilded full canvas binding 16x11 cm
24 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house