Photo

Number of items: 729

ca 1890 Abbazia, Quaranero Keményhátú kabinetfotó Stengel. 16x11 cm
16896.

4 000 HUF

cca 1900 Sárospataki vár, kartonra kasírozott fotó, hátoldalon Wieser Miklós pecsétjével, kartonon kopásnyomokkal, 8×11 cm
16897.

1 800 HUF

1961 Vegyes erdélyi fotó tétel, közte az aradi vesztőhelyről, össz.: 7 db, 6×9 cm
16898.

1 800 HUF

1938 Tihany, megemlékezés a IV. Károly kálváriánál, fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett, 11,5x17,5 cm
16899.

2 800 HUF

cca 1970-1980 Pretoria, Dél-Afrikai Köztársaság, 6 db sajtófotó, MTI Külföldi Képszolgálat, a hátoldalon feliratozva, vegyes állapotban, 18x13 cm
16900.

3 000 HUF

cca 1875 Borostyánkő várának felvétele, kartonon, 9x15,5 cm
16901.

5 000 HUF

1926 Nagy József étterme, Kolozsvár, 10x15 cm
16902.

9 000 HUF
24,39
28,13

1909. április 2. Veszprémi házak a tűzvész után, Müllner János felvétele, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm
16903.

2 000 HUF

16904.

2 800 HUF

cca 1895 Drezda (Dresden), leporelló 20 db keményhátú fotóval, Römmler & Jonas, Dresden, díszes egészvászon-borítóval, kisebb ázásnyomokkal, a leporelló több részre vált, egyenként: 10,5x16,5 cm
16905.

3 000 HUF

16906.

34 000 HUF
92,14
106,25

16907.

cca 1890 Biskra et ses environs 12 fotót tartalmazó leporello. Aranyozott egészvászon kötésben 16x11 cm

cca 1890 Biskra et ses environs leporello containing 12 photos. Gilded full canvas binding 16x11 cm

24 000 HUF
65,04
75,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF