19042.
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Vitéz Várady Károly (szerk.): Csonka-Magyarország közigazgatási helységnévtára 1942. Bp., 1942, Hornyánszky. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.