19319.
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Sven Hedin utazásai Perzsia sivatagjain keresztül. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon kötés, fotókkal illusztrált, kopottas állapotban.