19046.
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Huszár Pál-Kovács S. János (szerk.): A mi vármegyénk. 1891, Budapesti Vasmegyei Kör. Félvászon kötés, kopottas állapotban.