19306.
Books: Travelling, Local History
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Enökl Dezső: A Duna és mellékvizei távolsági névmutatója. (Kilométermutató.) Bp., 1960, Közdok, 472 p. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Megjelent 2130 példányban.