19011.
Books: Travelling, Local History
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Dr. Fésüs György: Az ország- és népisme terén tett legnevezetesebb felfedezések könyve. II. kötet. Pozsony és Budapest, Stampel Károly. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.