19303.
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Csizmadia Andor (szerk.): Fejezetek a Pécsi Egyetem történetéből. DEDIKÁLT! Pécs, 1980. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.