19135.
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Budakeszi évszázadai a harmadik évezred kezdetéig. Szerk.: Kőrösiné dr. Merkl Hilda. Budakeszi, 2001, Budakeszi Önkormányzat. 508p. + 4t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, papír védőborítóval.