21230.
Books: Railways, locomotives
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Klaus Gerlach: Modellbahn Anlagen. Berlin, 1966, Transpress, 183 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval, egy lapon szakadásból eredő hiánnyal. + TT-modellvasút pálya-tervek, sérült kiadói mappában