Tétel

3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD

Description:

Pauler Ákos: Logika. Az igazság elméletének alapvonalai.
Budapest, 1925. Eggenberger-féle Könyvkereskedés (Apostol Nyomda Rt.) VIII + 247 + [1] p. Egyetlen kiadás.
Pauler Ákos (1876-1933) filozófus, egyetemi tanár több évtizedes logikai munkásságát kötetünkben összegzi. A logika osztályozó elveit a szerző a kötet második részében a tudományelméletre és az ismeretelméletre is kiterjeszti. A mű 1929-ben németül is megjelent.
A címlapon régi tulajdonosi bejegyzés.
Korabeli félvászon kötésben, az aranyozott címfelirat a gerincen barna címkén. Jó példány.

Share:

Photo of the item taken by : ufk