20810.
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Réthly Antal: Időjárás és éghajlat. Bp., 1921, Pátria. Kiadói foltos egészvászon kötés, kopottas állapotban.