20780.
Books: Natural sciences, Medicine
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Hartmann Róbert: Az emberszabású majmok és szervezetök. Bp., 1888. K.M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, viseltes állapotban.