19441.
Books: Law
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Pethő Tibor: A váltó. Gyakorlati kézikönyv. Törvénymagyarázat, üzletesetek, minták, példák, joggyakorlat. Thébe Könyvtár 35. sz. [Bp.], 1927, TÉBE, 182 p. Átkötött félvászon-kötés, javított címlappal.