19535.
Books: History
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
Baji Etelka - Csorba László: Kastélyok és mágnások. Az arisztokrácia világa a századvégi Magyarországon. Válogatás a Magyar Nemzeti Múzeum Történeti Fényképtára anyagából. Bp., 1994, HG & Társa. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, minimálisan sérült borítóval, kiadói papír védőborítóban.