19827.
Books: History
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Az Osztrák-Magyar Monarchia közös kiadásainak és bevételeinek előirányzata az 1895-ik évre. Mellékletekkel együtt. Bécs, 1894, Cs. K. Udvari és Állam-ny. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, a gerincen kis sérüléssel, helyenként kissé sérült, a fűzéstől elváló lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.