19838.
Books: History
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
A Magyar Korona országainak 1897. évi külkereskedelmi forgalma. Magyar Statisztikai Közlemények. Új folyam. XX. köt. Bp., 1898, Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev.+ 163 p. Magyar és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, régi intézményi bélyegzőkkel.