20619.
Books: Gastronomy and Gardening
6 000 HUF
Magyarország földmívelése 1896. Kiadja a földmívelésügyi m. kir. minister. Bp., 1896, Hornyánszky-ny., XX+892+[4] p. Többek közt Inkey Béla, Szinyei-Merse József, Tormay Béla, Landgraf János, Cserháti Sándor, Szilassy József, Lónyay Ferencz, Döhrmann Henrik és Egerváry Gyula írásaival; sertés- és méhtenyésztés, halászat, vadászat, lótenyésztés, szőlőművelés, borászat és egyéb témakörökben. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.