20230.
Books: Architecture, Art
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
Szegedi Gergely énekes könyve 1569-ből, Szilády Áron tanulmányával Sz. Gergelyről s énekes könyvéről. Az 1569-es könyv fakszimile kiadása. Budapest, 1911, Magyar Tudományos Akadémia ( Hornyánszky ny.). (4)+221+(3)+VIII p. Sérült pergamen kötésben