20130.
Books: Architecture, Art
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Richard W. Eichler: Künstler und Werke. Maler, Bildhauer und Graphiker unseres Jahrhunderts im deutschen Sprachraum. München, 1962, J. F. Lehmanns Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.