20566.
Books: Architecture, Art
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1982, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Ötödik kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé kopott és kissé foltos papír védőborítóban.