20114.
Books: Architecture, Art
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Hárs Éva: Zsolnay kerámia. A Janus Pannonius Múzeum Művészeti Kiadványai 61. sz. Pécs, 1988, Janus Pannonius Múzeum. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.