20234.
Books: Architecture, Art
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Dr. Kós Károly: Eszköz, munka, néphagyomány. Dolgozatok a munka néprajza köréből. Bukarest, 1980, Kriterion. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, enyhén sérült kiadói papír védőborítóban.