20124.
Books: Architecture, Art
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. A képanyagot összegyűjtötte s a szövegrészt írta: - - . Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 2 sztl. lev.+ 255+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé viseltes, kopott borítóval