20059.
Books: Architecture, Art
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
B. Fabritski - I. Chmélev: Trésors de L'Ancienne Russie [A régi Oroszország kincsei.] Moscou,én., Editions Progrés. Francia és orosz nyelven. Gazdag képanyaggal. Magyar nyelvű képjegyzék melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói kartonált papÃrkötés.