20150.
Books: Architecture, Art
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
1926 Magyar Művészet III. évfolyam. Szerk.: Majovszky Pál. Bp., 1926, Athenaeum, XIV+599+[3] p.+ 4 (színes) t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel.