Ships Balaton

Number of items: 16

Entz Béla: "Tihany mereng..." Gyermek voltam Tihanyban. A szerző, a Entz Béla (1919-2012) hidrobiológus által DEDIKÁLT példány! Tihany,2003.,Bencés Apátság, 72 p. Kiadói papírkötés. + Vajkai Aurél: Szabadtéri Néprajzi Múzeumok Veszprém Megyében: Tihany. Veszprém, 1973., Veszprém Megyei Múzeumok Igazgatósága, 62 p. Kiadói papírkötés.
17732.

2 800 HUF
14

Fenyvesi Ottó: Sava Babic Balatonfüred város díszpolgára. Sava Babić (1934-2012) szerb író, költő, műfordító által és egy azonosítatlan személy által DEDIKÁLT példány! Balatonfüred Városért Közalapítvány 15. Balatonfüred, 2005, Balatonfüred Városért Közalapítvány, 96+4 p. Megjelent 300 példányban. Kiadói papírkötés.
17733.

Fenyvesi Ottó: Sava Babic Balatonfüred város díszpolgára. Sava Babić (1934-2012) szerb író, költő, műfordító által és egy azonosítatlan személy által DEDIKÁLT példány! Balatonfüred Városért Közalapítvány 15. Balatonfüred, 2005, Balatonfüred Városért Közalapítvány, 96+4 p.
Megjelent 300 példányban. Kiadói papírkötés.

2 000 HUF

Lipták Gábor - Zákonyi Ferenc: Balatonfüred. Veszprém, 1956, Veszprémmegyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala, 186+[2] p. Kiadói papírkötés.
17734.

2 000 HUF

Jalsovics Aladár: A balatonfüredi gyógyhely és kirándulási helyei. Képekkel illusztrált. Bp., 1878, Hunyadi Mátyás Intézet. Újrakötött félműbőr kötés, belekötve az eredeti papírborító, az oldalak kopottas állapotban.
17735.

42 000 HUF
113,82
131,25

Nagy Pál Sándor - Szilvay Géza: Hajómodellezés. Modellezők Könyvtára 6. Bp., 1969, Táncsics, 246 p. + 1 (kihajtható tábla) t. Megjelent 3700 példányban. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
17736.

2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1960-2010 Dunai utasszállító hajók, kompok. Egyedileg összeállított album fekete-fehér és színes fotókkal, képeslapokkal, gyűrűs albumban.
17738.

10 000 HUF

Bikkes István - Nagyszékely István: Hajós legendák - legendás hajósok. Bp., 2013, Fluvius Kft., 224 p. Kiadói papírkötés.
17739.

1 400 HUF

Braden, Twain: Vitorlázók kézikönyve. Alapvető tudnivalók és professzionális tanácsok. Pécs, 2005, Alexandra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17740.

5 000 HUF

Rhé, Gyula: Archaeologische Spuren aus der Urzeit und dem Altertum bei Veszprém. [Ős- és ókori nyomok Veszprém körül.] Resultate der wissenschaftlichen Erforschung des Balatonsees [A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei] III. Band, Erster Teil, Erste Section. Wien, 1906, Balatonsee-Commission der Ung. Geographischen Gesellschaft [Magyar Földrajzi Társaság Balaton-Bizottsága] - Ed. Hölzel, (Hornyánszky-ny.), 2+33 p.+2 (chromolitográfia) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, modern védőborítóban, a borító javított, a hátsó borító és az utolsó tábla felső sarkain restaurációval, az első táblán javításnyommal.
17741.

4 000 HUF

1954-1956 Balatoni fotóalbum több mint 100 db beragasztott fotóval (Zamárdi, fürdőzők, életképek), változó méretben, sérült zsinórfűzéses albumban
17743.

5 000 HUF

35 darab Balaton témájú képeslap
17744.

3 000 HUF

17745.

9 500 HUF
25,75
29,69

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF